• YENİ JENERASYON
  SAÇ ONARIM ÜRÜNLERİ

  Profesyonel Saç Bakım Onarım Sistemi

  Özel Teknoloji ürünleri CRS , Ceris Teknik ekibi tarafından oluşturuldu. Bu eşsiz sistem ürünleri doğal bir şekilde saçın içine nüfuz sağlayan küçük moleküller ile oluşturuldu. CRS yelpazesi saf Argan Yağı içerir. Saçınızın doğal yumuşak ve parlak görünüm kazanmasını sağlar, kendi doğal savunma sistemi ile çalışan tek sistemdir. Oluşturulan formülasyon sayesinde doğal bir görünüm yaratmak için kendi mekanizmasını kullanır.

  STEP 1 ŞAMPUAN(CLEANSER): Özel temizleyici mineral ve inceltilmis yaglarla hazirlanmistır.Saci tum kimyasal artiklardan ve serbest radikallerden temizleyip bir sonraki safhaya hazirlayan bir temizleyicidir.

  KULLANIMI :
  Saç once her zamanki gibi iki defa sampuanlanir .Suyu iyyice havluyla alindiktan sonra  ikinci urune hazirdir.

  STEP 2 RECONSTRUCTER:
  KULLANIMI :
  30/50 ml keratin sacin uzunluguna gore bir kaba alinir ve boya fircasiyla tipki saci boyar gibi sacin uçlarindan baslayarak diplerine kadar iyice masajlanir. 15 dakika bekletildikten sonra  SAC YIKANMADAN bir sonraki urune geçilir.

  STEP 3 RESTOER
  KULLANIMI :
  Bu urun de bir kaba alinir 30/50 ml sacin uzunluguna veya kalinligina bakarak buna karar verilir ve üçüncü urun de ikincisi gibi fircayla saca uygulanir ve elle iyice masajlanir  bunu yaparken sacin extra bir yumusaklik ve parlaklik kazandigini hissedip gorebilirsiniz .15 dakika hep birlikte bekledikten sonra saç ılık su ile yıkanır ve fön çekilir.

  STEP 4 CONDITIONER:
  KULLANIMI :
  Saca CHR ile bakim yapildiginda gerekli görülürse STEP 3 ten sonra kullanılır.Saça yetecek miktarda ürün saça uygulanır ve 2 Dakika bekletildikten sonra durulanır.