• Kitoko™ Yağ Tedavisi; diğer yağlara göre antioksidan, Omega yağları ve A & E vitaminleri bakımından daha zengin olan Karite ve Argan yağlarının güzel bir karışımıdır. Bu duyusal yağ tedavisi saça ve başa mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve saça yük eklemeden hızlı bir etki ve inanılmaz bir emme yaratır. Gerekli yağlı asitler, bu durumu, esnekliği ve parlaklığı arttırmak için saçı içerden besler.
  Kitoko™ Yağ Tedavisi aşınmış saçları canlandırmakla kalmaz, ayrıca serbest köklerin etkisinin ortadan kaldırılmasına ve saçın çevresel veya kimyasal zararlardan korunmasına yardımcı olur. Tüm saç türleri için muhteşem bir hafiflik formülü Saçı rahatlatmanın & güçlendirmenin yanında yoğun bir besleme sağlar. Parlaklığı ve nem dengesini yeniler.
  Kıvrılan ve kontrol edilmesi zor saçları hafifletir. Yağsız bir his ve yığılmasız anında emme sağlar. Baştaki kuruluğu azalttır. - Saçın esnekliğini arttırır. Kolay kırılan saçlar & bölme bitişlerinin canlandırılması için bire birdir. Doğal olarak türeyen UV filtresi içerir. - Kuruma zamanını azaltır. Renk-güvenlik formülü
  pH 4.0-5.0

  • Kimyasal tedavilerden sonra saçın doğal asitliğini yeniler ve gözenekliliği dengeler.
   Hurma, Yeşil Çay, Ateş Lalesi, Magnezyum, Karite, UV Filtresi, A & E Vitaminleri ve NMF ile geliştirilmiştir.
   Günlük bakım formülü.
   Saç, ipeksi bir rahatlık, yumuşama, parlaklık ve kullanışlılığa kavuşur.
   Renk-güvenlik formülü pH 4.5-5.5

  • Kimyasal olarak zarar görmüş ve kırılgan saçları onarır ve yeniden yapılandırır, bölme bitişlerini önler ve saçın canlanmasına yardımcı olur.
   Baobab, Amber Çiçeği, Yulaf Peptitleri, Pantenol, Sodyum PCA, Allantoin, Yeşil Çay, Ateş Lalesi, Karite özü, UV Filtresi, A & E Vitaminleri ve NMF gibi besleyicilerle doludur.
   Günlük bakım formülü.
   Saç beslenir, nemlendirilir ve güçlendirilir.
   Derinin yeniden canlanmasının arttırılmasına yardımcı olma amacıyla baş harekete geçirilir.
   Renk-güvenlik formülü - pH 4.5-5.5