• YZAE PROFESSIONNEL
  BOYA GRUBU

  " Son Nesil Amonyaksız Saç Boyası "


  YZAE POST COLOR SHAMPOO: YZAE developer kullanılmalıdır.

  Genellikle : 20 volume kullanılmalıdır. Daha güçlü açma işlemlerinde (3 ton) :30 volume kullanılmalıdır. 60 ML YZAE boya ve 60 ML YZAE DEVELOPER ı metal olmayan bir kapta homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın. Karışımın rengi, nihai renk sonucu üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir.

  % 50'ye kadar beyaz olan saçlarda : Seçilen YZAE boya 60 ml + 60 ml YZAE DEVELOPER ı karıştırın. % 50 - % 100 beyaz saçlarda: Seçilen YZAE boya 40 ml + 20 ml YZAE NATUREL BOYA (0 ya da 00 tonları) ile + 60 ml YZAE DEVELOPER ı karıştırın. 30 dakikadır, inatçı saçlar için bekleme süresi 35 dakika'ya kadar uzatılabilir. İşlem sırasında ısı kullanıldığında işlem süresi yarı yarıya düşürülebilir.

  Avuç içinize ufak bir miktar su alarak yıkama yerinde saça ve baş derisine masaj yapılmalıdır, bu uygulama rengin daha parlak ve pürüzsüz bir şekilde çıkmasını sağlar. Saçtan berrak su akana akana kadar iyice durulayınız, Şampuanlama işlemini ile yapınız.

  Saçın üzerindeki boyanın kolayca arınmasını sağlar ve aynı zamanda saçın parlaklığını artırır içerisindeki Kamelya Çekirdeği Yağı ve Keratin ile saça ipeksi bir dokunuş kazandırır.